تبلیغات درگوگل
تبلیغات درگوگل
تبلیغات درگوگل
تبلیغات درگوگل
تبلیغات درگوگل
تبلیغات در گوگل چیست؟

جی تبلیغ | تبلیغات در گوگل | تبلیغ در گوگل | تبلیغات گوگل ادوردز | تبلیغات در گوگل چیست؟

به زبان ساده، شما به گوگل پول میدهید تا وقتی کاربری در مورد کلمه خاصی جستجو کرد سایت شما را نشان دهد.
مثلا اگر شما یک وبسایت فروش کاغذ دیواری دارید  اگر کسی در گوگل سرچ کرد “خرید کاغذ دیواری” سایت شما را در ابتدای صفحه نشان دهد.
برای این کار از سرویس تبلیغات در گوگل یا به عبارتی گوگل ادوردز “Google Ads” استفاده میشود. به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما میشود گوگل مبلغی دریافت میکند.
گوگل بابت نشان دادن تبلیغات در رده اول از شما پول نمیگیرد. اما اگر کسی کلیک کند و وارد سایت شما شود هزینه ای دریافت میکند.

تبلیغات در گوگل چیست؟ |جی تبلیغ | تبلیغات در گوگل | تبلیغ در گوگل | تبلیغات گوگل ادورز

مزایای تبلیغات در گوگل

مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل

همه برای تنوع روی اگهی شما کلیک نمیکنند . بلکه هر شخص هنگام نمایش تبلیغات در گوگل زمانی کلیک میکند که ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما باشد. پس پول شما هدر نمی رود.

هدفمند بودن تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی هدفمند است. در این نوع تبلیغات شما هزینه بدون بازگشت و الکی نمی دهید. شما برای نمایش آگهی خود در گوگل پولی پرداخت نمی کنید.

هزینه کمتر نسبت به دیگر تبلیغات

یکی از مزایای تبلیغات در گوگل هزینه کمتر تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و…) می باشد.

افزایش جستجوی مشتریان در گوگل

شاید انقدری که افراد جدیدا در اینترنت و گوگل می روند دیگر به بنر ها ، روزنامه ها توجه نمی کنند. در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جتسجوی در گوگل استفاده می کنند.

افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل

خب مسلما افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل موجب مداومت در سفارش تبلیغات در گوگل می گردد.و با خرید اکانت بیشتر میتوانند مدت زمان بیشتری در گوگل تبلیغ کنند.

مشتریان جهانی با تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل برای شما مشتری جهانی درست میکند. چرا که تبلیغات در گوگل می تواند در هر کشوری که مورد نظر شماست نمایش داده شود. خب این هم یک سود دیگر تبلیغات در گوگل است.
آخرین مقالات آموزشی ما را بخوانید